MLS Motor's

Oto Kuaför

Anasayfa Hizmetlerimiz Oto Kuaför
1 - 5 Ağustos arası 25% indirim!
Oto Kuaför

Oto Kuaför

26.07.2019

Kaliteli ve tescilli markalardan seçtiğimiz kimyasal temizlik malzemeleri ile araç kaputunun altındaki bütün parçalar ve aracınıza zarar veren tüm yağ ve pislik katmanı temizlenir. Hem performans artışı sağlanır hem de motorunuz kötü görüntü ve kokulardan arınır. Motor ve diğer parçaların ömrünü uzatır.

Aracının temizliğine önem veren ve pırıl pırıl araç kullanmak isteyen kullanıcılar için; araç parçalarına zarar vermeyen, profesyonel oto temizlik deterjanları çizilmeleri minimuma indirir. Fırçasız temizlik yöntemleriyle aracınız kısa sürede temiz ve parlak görünümüne kavuşur.

‘Aracımın sadece dışı değil içi de pırıl pırıl olmalı’ diyen tüm araç kullanıcılarının ihtiyacı olan detaylı iç temizlik hizmeti, tecrübeli temizlik ekiplerince, araçların hiçbir parçasına zarar vermeyen profesyonel oto temizlik kimyasalları ile yapılır. Otomobilinizin iç yüzeyinde (döşeme, koltuk, zemin, tavan, torpido vb. alanlarda) orijinal parlaklık ve temizlik elde edilir, uzun süreli bir koruma sağlanır.

Aracınızın tüm iç yüzeyleri, hiçbir kanserojen etkisi bulunmayan, araç bileşenlerine zarar vermeyen profesyonel oto temizlik malzemeleri ile temizlenir. Kumaş, deri ve vinil döşemeleriniz üzerinde bulunan lekeler çıkartılır. Antibakteriyel iç temizlik sonrasında kusursuz hijyen sağlandığı gibi aracınızın tüm parçaları orijinal renk ve parlaklıklarına kavuşur.

Bize Yazın!

MLS MOTOR'S
X

Aracınızı bir şekilde satmak mı istiyorsunuz?
MLS MOTOR'S güvencesiyle aracınızı trink satın.